Penzion U Halmu

ubytovanie Hustopece
 

*** Penzion U Halmu / ubytovanie Hustopece

Penzion Hustopece U Halmu

Rodinný Penzión U Halmu ponúka príjemné ubytovanie v izbách so satelitnou LCD TV a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet.

Penzión U Halmu sa nachádza len 300 metrov od centra mesta Hustopeče a jeho súčasťou je aj reštaurácia s terasou.

Penzion U Halmů ubytovanie
V každej izbe penziónu U Halmov v Hustopečiach je pre pohodlie hostí posedenie, TV, Wi-fi a kúpeľňa so sprchovacím kútom, toaletnými potrebami a fénom.

Penzión U Halmu ponúka svojim hosťom 5 izieb s 19 lôžkami z toho 4 x prístelka. Zloženie izieb: 1 apartmán, ktorý tvoria 2 dvojlôžkové izby. Ďalej je v penzióne U Halmov v Hustopečiach k dispozícii 1 dvojlôžková izba a 3 trojlôžkové izby.

Hustopeče Penzión a reštaurácia U Halmu služby
Penzión U Halmu má pre deti pripravené detské ihrisko. Parkovanie zdarma pri penzióne. Bicykle a lyže si môžete uschovať v garáži penziónu, ktorá sa prenajíma zadarmo. Možnosť objednania raňajok. Na požiadanie je možné zorganizovať ochutnávky vín. Domáci maznáčik po dohovore a za príplatok.

Najbližší obchod s potravinami je od penziónu U Halmu Hustopeče vzdialený 30 metrov. Za 2 minúty dôjdete pešo k bazénu a tenisovému kurtu. Miestne vlaková stanica a autobusová zastávka sa nachádzajú 5 minút chôdze od objektu. Cesta autom ku zjazdovke Nemčičky trvá 10 minút. Lednicko-valtický areál zapísaný na zozname svetového kultúrneho a prírodného dedičstva UNESCO je 20 km ďaleko.

Reštaurácia u Halmu penzión ubytovanie Hustopeče
Reštaurácia penziónu U Halmu v Hustopečiach ponúka jedlá českej kuchyne - hotové jedlá, minútky aj špeciality. Z ponuky nápojov je to čapované: pivo Starobrno 11 °, Zlatý Bažant 12 °, Starobrno nealko či Kofola originál. Reštaurácia U Halmu v Hustopečiach je vhodná na organizovanie svadobných hostín, rodinných i firemných osláv.

Reštauráciu U Halmu tvorí piváreň - fajčiarska časť s 45 miestami a nefajčiarsky jedálenský salón s 38 miestami. Hostia môžu využiť aj posedenie na záhradke vo dvore, kde je 36 miest alebo záhradku pred reštauráciou s 18 miestami. K reštaurácii U Halmu Hustopeče patrí aj parkovisko. Hostia si môžu prečítať dennú tlač alebo sa pripojiť na internet prostredníctvom wi-fi.

Penzion Hustopece U Halmu - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýPenzion Hustopece U Halmu - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Hustopece U Halmu - hotel má reštauráciuPenzion Hustopece U Halmu - možnosť pripojenia na internetPenzion Hustopece U Halmu - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardPenzion Hustopece U Halmu - akceptuje creditné karty VISAPenzion Hustopece U Halmu - akceptuje creditné karty JCBPenzion Hustopece U Halmu - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Hustopece U Halmu - Izby s vlastnou toaletou
Odporúčajte tyto stránky: